FAQ

FAQ

1. Jak zapisać się na zajęcia?

Zapisów dokonuje się poprzez przelew na konto bankowe i wysłanie potwierdzenia na adres mailowy lub na miejscu przed każdymi zajęciami. Szczegóły znajdziesz w zakładce Oferta.

2. Chcę umówić się na trening personalny. Jak to zrobić?

Jeżeli interesuje Cię trening personalny lub trening personalny parkour, napisz wiadomość mailową lub na Facebooku.
Umówimy się na spotkanie, żeby ustalić Twoje cele treningowe i omówić szczegóły dalszej współpracy.

3. Jak ubrać się na zajęcia?

Na zajęciach obowiązuje niekrępujący ruchów strój sportowy i obuwie sportowe. W przypadku treningu na sali także buty zmienne. Wygoda to podstawa!

4. Czy do zajęć mogę dołączyć w każdym momencie?

Zajęcia zaczynają się o pełnej godzinie (pamiętaj aby pojawić się 15 minut wcześniej!) Osoby spóźnione powyżej 10 minut nie będą wpuszczone na salę ze względów bezpieczeństwa.

Do grup parkour obowiązują zapisy. Jeżeli zdecydujesz się na dołączenie do grupy w późniejszym terminie musisz liczyć się z nieco wyższym poziomem zaawansowania grupy.

Do zajęć Open możesz dołączyć w każdym momencie. Są to grupy otwarte, a obecny na sali trener pilnuje bezpieczeństwa.

5. W jakim wieku chodzą osoby na zajęcia? 

Do Akademii przychodzą osoby w różnym wieku.

Aby dołączyć do zajęć parkour należy mieć ukończone 8 lat.

6. Jak działają karnety? Czy mogę odrobić zajęcia?

Uczestnik posiadający karnet może uczestniczyć w 8 dowolnie wybranych zajęciach parkour. Uczestnik ma prawo do wykorzystania wejść przez okres 2 miesięcy od daty pierwszego pojawienia się na zajęciach w ramach tego karnetu.

W przypadku gdy Uczestnik nie może pojawić się na zajęciach z przyczyn losowych, ma prawo do odrobienia tych zajęć w innym terminie, pod warunkiem, że poinformuje o swojej nieobecności Organizatora najpóźniej na 8 godzin przed rozpoczęciem zajęć (drogą mailową, w wiadomości prywatnej na Facebooku lub poprzez wiadomość SMS).