FAQ

FAQ

1. Jak zapisać się na zajęcia?

Zapisów dokonuje się poprzez wysłanie danych kontaktowych i wieku osoby uczestniczącej w zajęciach na mail:flowupmove@gmail.com lub na miejscu przed każdymi zajęciami. Szczegóły znajdziesz w zakładce ZAPISZ SIĘ!.

2.Jak ubrać się na zajęcia?

Na zajęciach obowiązuje niekrępujący ruchów strój sportowy i obuwie sportowe. W przypadku treningu na sali także buty zmienne. Wygoda to podstawa!

4. Czy do zajęć mogę dołączyć w każdym momencie?

Zajęcia zaczynają się o pełnej godzinie (pamiętaj aby pojawić się 15 minut wcześniej!) Osoby spóźnione powyżej 10 minut nie będą wpuszczone na salę ze względów bezpieczeństwa.

Do grup parkour obowiązują zapisy. Jeżeli zdecydujesz się na dołączenie do grupy w późniejszym terminie musisz liczyć się z nieco wyższym poziomem zaawansowania grupy.

Zapisy do grupy, która nie została jeszcze otwarta trwają do momentu osiągnięcia minimalnej liczby osób. Uruchomienie takiej grupy będzie ogłaszane na stronie, oraz na Facebooku.

5. W jakim wieku chodzą osoby na zajęcia? 

Aby dołączyć do zajęć PARKOUR POZIOM PODSTAWOWY należy mieć ukończone 10 lat.

6. Jak działają karnety? Czy mogę odrobić zajęcia?

Uczestnik posiadający karnet może uczestniczyć w 8 dowolnie wybranych zajęciach parkour. Uczestnik ma prawo do wykorzystania wejść przez okres 2 miesięcy od daty pierwszego pojawienia się na zajęciach w ramach tego karnetu.

W przypadku gdy Uczestnik nie może pojawić się na zajęciach z przyczyn losowych, ma prawo do odrobienia tych zajęć w innym terminie, pod warunkiem, że poinformuje o swojej nieobecności Organizatora najpóźniej na 8 godzin przed rozpoczęciem zajęć (drogą mailową, w wiadomości prywatnej na Facebooku lub poprzez wiadomość SMS).

7.Zgoda opiekuna.

Przed pierwszymi zajęciami opiekun prawny osoby uczestniczącej w zajęciach proszony jest o podejście do trenera i wypełnienie zgody na udział w zajęciach.